Irena Ślusarczyk

 Witam Cię drogi odwiedzający.

Jestem Jaworznianką z urodzenia i nadal tu mieszkam. Z zawodu jestem Zdobnikiem- Ceramikiem i z perspektywy lat widzę jak wiele ze zdobytej wiedzy mogłam wdrożyć w codzienne życie.

Mam kilka pasji, które realizuję z zapałem i mogę do nich zaliczyć: malarstwo, rysunek, małe użytkowe rzeczy z gipsu, ozdabianie koszulek, nowy design pudeł z kartonu itp. Ale zanim zaczęłam to wszystko rozwijać, po drodze były najważniejsze pasje, takie jak: małżeństwo i macierzyństwo a umiejętności manualne bardzo się przydały.

Jak już wspominałam, na początku tylko rysowałam i to głównie dla dzieci, później przyszedł czas na farby olejne i przez długi okres czasu tylko nimi się posługiwałam. Ale rozwijanie jednej techniki sprawiło, że chciałam się zmierzyć z farbami akrylowymi i akwarelowymi. Te ostatnie ujęły mnie delikatnością i tak skradły moje serce. Bardzo lubię malować portrety i pejzaże i nie unikam też tematyki religijnej.

Byłam członkinią "Plastusie" pod okiem śp. prof. Czesława Kempińskiego, obecnie jestem w Stowarzyszeniu Twórców Kultury w Jaworznie. W obu miejscach brałam udział w wystawach zbiorowych, później nastał czas konkursów i wystaw indywidualnych. Byłam laureatką w tych konkursach plastycznych a także w konkursach literackich.

 

Zapraszam do kontaktu

Tel. 509838918